Якісне обслуговування комп'ютерів

Обслуговування комп’ютерів

Багаторічний досвід роботи “Рент ІТ” у сфері обслуговування компʼютерної техники, постійне вдосконалення та підвищення квалифікації наших співробітників, дозволяє нам надавати виключно якісні послуги з супроводу компʼютерної техники та обслуговування ІТ інфраструктури будь якого рівня.
Якісно надаємо послуги з 2006 року

Антивірусній захист

Антивірусний захист від “Рент ІТ” – це розробка та підтримка системи антивірусного захисту підприємства та складається з закриття шляхів проникнення та розповсюдження вірусів в середині підприємства, побудови централізованої системи управління антивірусним ПЗ, регулярного оновлення антивірусних баз и антивірусного ПЗ.

Ми пишаємось фактом, що за час нашої роботи жодна інформаційна система наших клієнтів не постраждала від глобальних вірусних атак у тому числі вірус Petya не торкнувся комп’ютерів наших клієнтів.

Ми будуємо  глобальні мережі

Клієнти компанії “Рент ІТ” зосереджують свою увагу на розвитку бізнесу. Усі питання пов’язані з побудовою корпоративної мережі, віддаленої роботи користувачів, під’єднання нових офісів та складів ми беремо на себе.

Вирішуємо проблеми миттєво!

Ми використовуємо ліцензійне програмне забезпечення TeamViewer для миттєвого вирішення проблем, що виникають у користувачів. За нашими спостереженнями 95% проблем вирішується без необхідності відвідування офісу Клиєнта, та прискорює вирішення проблеми. У багатьох випаках ми працюємо швидше ніж системний адміністратор у “штаті”.

Хостинг Microsoft SPLA

Ми підписали договір SPLA з компанією Microsoft та маємо право легально надавати хостинг з використанням ліцензійних програм. Наші клієнти мають можливість працювати у 1С та MeDoc на повністю легальних віртуальних серверах, розміщених на надійних серверах Dell

Оренда McAffee

Наші клієнти користуються якісними послугами і усіма перевагами сучасного антивірусу McAffee Endpoint Protection та не звертають увагу на світові вірусні атаки, що призводять до проблем у великих корпораціях в Україні та по всьому світі. Адже захист це не тільки антивірус