Якісне обслуговування комп'ютерів

Про компанію “Рент ІТ”

Компанія “Рент ІТ” була заснована у 2006 році та є однією з лідируючих компаній в Києві з надання комплексних ІТ рішень.

Основний напрям діяльності – надання комплексних послуг з обслуговування комп’ютерної техніки невеликих офісів, інтеграція, постачання, інсталяція, підтримка обладнання та програмного забезпечення, а також консультації в сфері інформаційних технологій.

Місія Рент ІТ – сприяти розвитку бізнесу клієнта шляхом впровадження сучасних надійних рішень для ІT інфраструктури.

Наше ставлення до виконуваних робіт поєднує винахідливість мислення, глибокі технічні знання, та розуміння вимог бізнесу клієнтів.

Обслуговування комп’ютерів

“Рент ІТ” здійснює контроль за роботою комп’ютерів і своєчасне обслуговування комп’ютерів. Комп’ютерна мережа клієнта, що супроводжується компанією “Рент ІТ”, періодично перевіряється та обслуговується. Під час виникнення будь яких проблемних ситуацій, наші фахівці приїдуть в офіс клієнта у найкоротший термін (час реагування може бути до 10 хвилин), здійснять усі необхідні роботи з обслуговування комп’ютерів або серверів, здійснять телефону консультацію або вирішать проблему засобами Інтернет.

Антивірусний захист

Антивірусний захист від “Рент ІТ” – це розробка та підтримка системи антивірусного захисту підприємства та складається з:

  • закриття шляхів проникнення та розповсюдження вірусів в середині підприємства,
  • побудова централізованої и структурованої системи управління антивірусним ПЗ,
  • регулярне оновлення антивірусних баз и антивірусного ПЗ,
  • модернізація системи антивірусного захисту в умовах розвитку інформаційної системи підприємства.

Ми пишаємось фактом, що за час нашої роботи жодна інформаційна система наших клієнтів не постраждала від глобальних вірусних атак у тому числі вірус Petya не торкнувся комп’ютерів наших клієнтів.

Рішення з безпеки

Одна з спеціалізацій “Рент ІТ” – постачання рішень з безпеки, які розробляються для кожного клієнта індивідуально в залежності від їх потреб, забезпечуючи повний захист від зовнішніх та внутрішніх загроз. Основою цих рішень є між мережеві пристрої захисту, рішення VPN, інші рішення для шифрування даних, захисту від вірусів, систем виявлення вторгнень, аналізу вразливостей, ревізії безпеки и розвитку політики безпеки. Проектування мереж, інсталяція LAN/WAN

Наші фахівці проектують такі мережеві рішення, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Наше співробітництво з клієнтами не обмежуються складними рішеннями, заснованими на високоякісних мережевих технологіях. “Рент ІТ” також забезпечує технічну і консультаційну підтримку, надає можливість модернізувати вже існуючу мережу за допомогою нового мережевого обладнання та програмного забезпечення. Наші фахівці тестують всі нові рішення перед тим, як пропонують його клієнтам. Таким чином нашим клієнтам завжди пропонуються якісні та перевірені рішення і продукти.

Комплексний підхід

Наші клієнти отримують повний комплекс послуг “з одних рук”: впровадження інформаційної системи и її підтримка, навчання персоналу, ІТ-консалтинг, реалізація ІТ-інфраструктури та її повний або частковий аутсорсінг. В своїй роботі Рент ІТ робить ставку на довготривале партнерство с кліентом. Завдяки глибокому знанню галузевої специфіки і вимог клієнта, Рент ІТ впроваджує широкомасштабні и довготривалі проекти, в результаті яких клієнти зміцнюють свої ринкові позиції.